Skip to content

ZABUDOWA KEMPINGOWA BUSKAMPER „VOYAGE”

Wszystkie zabudowy aut niskich wykonujemy w samochodach Renault Trafic , bądź ich klonach. Zawsze są to auta w wersji długiej – L2, najlepiej OSOBOWE.
Oto modele, które zabudowujemy: Renault Trafic II i III, Opel Vivaro A i B, Fiat Talento, Nissan Primastar oraz Nissan NV 300. Nasze BusKampery mieszczą się na normalnych parkingach aut osobowych w miastach.

Podstawową zabudową BusKamper jest wersja VOYAGE. Zawiera ona:

 1. 2 miejsca do jazdy, 2 miejsca do spania. Istnieje możliwość rozbudowy do 4 miejsc do jazdy**.
 2. Izolacja całego sufitu, ścian oraz drzwi specjalną izolacją NzC z zamkniętymi porami.
 3. Równa, gładka podłoga na macie wygłuszającej . Wierzchnia warstwa – wykładzina 3 warstwowa Profi o wysokiej ścieralności.
 4. Obrotowe, wygodne fotele z podłokietnikami, które na czas kamperowania obraca się do tyłu. W ten sposób powstaje wygodne miejsce do przebywania wokół stołu dla co najmniej 4 osób.
 5. Bezgłośne ogrzewanie postojowe – Trumatic z bezpiecznym, zewnętrznym obiegiem spalania.
 6. Niezależna, rozbudowana instalacja 12 V wraz z automatycznym, impulsowym układem prostowniczym (12V 15A) ładującym i nadzorującym akumulator.
 7. Kompletna instalacja 230V z przetwornicą 12V/230V 1000W, 2-ma gniazdami wewnątrz oraz przyłączem zasilania 230V IN.
 8. Kompletna instalacja gazowa zasilająca kuchenkę i ogrzewanie postojowe + butla 5kg z reduktorem.
 9. Lodówka kompresorowa o pojemności 46 l w tym zamrażalnik o poj. 5 l . Czynnik chłodzący R600a 75 W.
 10. Nierdzewna kuchenka gazowa z zlewozmywakiem ,zapalaczem i układem odcinania gazu, kranem, pompką oraz zbiornikami na czystą i szarą wodę (20l).
 11. Solidna zabudowa meblowa wraz z dodatkowym stalowym wzmocnieniem zawierająca:
  ◦ szafkę z lodówką, 1 szufladę na sztućce, 2 szuflady uniwersalne, 3 półkową szafkę z roletą na art. spożywcze
  ◦ dwudrzwiową szafkę na odzież, podłużną szafkę uniwersalną oraz szafkę na maszty, śledzie,stolik, foteliki, parawany itp. Rodzaj płyt meblarskich i kolor do wyboru wg. wzornika podczas zamawiania auta.
 12. Opuszczany stół a także blaty wykonane są z wysokiej jakości płyt grubo laminowanych w technologii HPL. Wszystkie krawędzie są łagodnymi, bezpiecznymi łukami.
 13. Kanapa na stalowym, mocnym stelażu, mocowana do oryginalnych miejsc, które przewiduje konstrukcja samochodu. Rozkłada się ją jednym ruchem na wygodne łóżko o wymiarach 125 x 195 cm. Rozłożenie łóżka nie wymaga składania stołu. Można nadal przy nim siedzieć. Pod całym łóżkiem znajduje się duża przestrzeń przeznaczona na bagaż. Z lewej strony, wzdłuż, aż do linii lodówki (~195cm) znajduje się specjalna wnęka do przewożenia nart, wędek, kijów do golfa itp. Rodzaj i kolor tapicerki auta do wyboru wg. wzornika podczas zamawiania.
 14. Toaleta jachtowa Qube MG firmy Thetford wyposażona w zbiornik na czystą wodę do spłukiwania oraz rozłączny, szczelny zbiornik na nieczystości. Rozkładanie i składanie toalety odbywa się ekspresowo i jest bardzo łatwe.
 15. Niezależne oświetlenie LED wraz z wyłącznikiem.

Wersje podstawową „Voyage” można doposażyć, wybierając pozycje z listy opcji dodatkowych. Ustalamy to z Państwem, siedząc w naszym aucie demonstracyjnym, gdy podstawiacie swój samochód do zabudowy. Każdy może skonfigurować swój BusKamper według własnego uznania. Chętnie doradzamy. W ten sposób powstają bardziej rozbudowane wersje:
NATURE – BusKamper autonomiczny, a więc działający również niezależnie od kempingów .
ADVENTURE – BusKamper autonomiczny z doskonałym wyposażeniem Premium.
– inne – wyposażone według Państwa zamówienia z listy opcji dodatkowych.

Back To Top