Skip to content

ZABUDOWA KEMPINGOWA BUSKAMPER „NATURE”

Wszystkie zabudowy aut niskich wykonujemy w samochodach Renault Trafic , bądź ich klonach. Zawsze są to auta w wersji długiej – L2, najlepiej OSOBOWE.
Oto modele, które zabudowujemy : Renault Trafic II i III, Opel Vivaro A i B, Fiat Talento, Nissan Primastar oraz Nissan NV 300. Nasze BusKampery mieszczą się na normalnych parkingach aut osobowych w miastach.

Zabudowa BusKamper Nature jest pierwszym BusKamperem autonomicznym.
Zawiera ona wyposażenie wersji Voyage, oraz ponadto:

  1. Zintegrowany układ gazowy (pojemność zbiornika ~35 l + kompletna instalacja gazowa + złącze napełniania gazu LPG przy wlewie paliwa).
  2. Energoblok z mikroprocesorowym , automatycznym układem nadzorowania i zabezpieczania akumulatorów, kontroli zużywanej przez urządzenia energii, rezerwy gazu i in. z wyświetlaczem LCD.
  3. Drugi akumulator z instalacją i układem ładowania.
  4. System solarny 340 Wp wraz z instalacją solarną i sterownikiem energobloku.
  5. Sufitowe listwy LED z wyłącznikami.
  6. Instalacja gazowa typu Faro.
  7. Dwupalnikowa kuchenka nablatowa z zlewozmywakiem i zapalaczem.

Autonomiczne zabudowy „Nature” posiadają wyjątkowe rozwiązania dające niezależność od kempingów (słupka z prądem). Miesiącami można nimi stać na dzikiej plaży. Zapewniają to m.in.:

  • Wydajny system solarny z specjalnym, produkowanym do naszych zabudów energoblokiem, zapewnia on stały dopływ prądu.
  • Zamiast butli montowany jest zintegrowany układ gazowy ze zbiornikiem, instalacją i wlewem LPG dostarczający gaz do ogrzewania postojowego, kuchenki czy bojlera ogrzewającego wodę. Można napełnić na każdej stacji benzynowej w Europie i wystarcza go na bardzo długo.

Wersje „Nature” można doposażyć, wybierając pozycje z listy opcji dodatkowych. Ustalamy to z Państwem, siedząc w naszym aucie demonstracyjnym, gdy podstawiacie swój samochód do zabudowy. Każdy może skonfigurować swój BusKamper według własnego uznania. Chętnie doradzamy. W ten sposób powstają bardziej rozbudowane wersje:
ADVENTURE – BusKamper autonomiczny z doskonałym wyposażeniem Premium.
– inne – wyposażone według Państwa zamówienia z listy opcji dodatkowych.

Jeśli szukasz kampera z łazienką – zobacz BusKamper Albatros

Back To Top